WooCommerce ve Bir Fatura entegrasyonu
Cesur Design, proje yönetimi, web, ui design, grafik tasarım, sosyal medya yönetimi ve seo ile ilgili projelerde yer almaktan heyecan duyar.Yeraldığı projelere tecrübesini ve anlayışını en yüksek seviyede yansıtmaya çalışırken işini severek ve özenle yapar
Web sitesi tasarımı,web sitesi,kurumsal web tasarım,internet sitesi,web sitesi fiyatları,profesyonel web tasarım,kurumsal site,internet sitesi fiyatları,grafik tasarım,logo tasarım,kurumsal kimlik
669
post-template-default,single,single-post,postid-669,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-2019/05,menu-animation-line-through,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

WooCommerce ve Bir Fatura entegrasyonu

Wordpress’in en popüler eklentileri arasında yer alan WooCommerce ile Bir Fatura arasında entegrasyon sağlamak istiyorsanız bir kaç adımda iki platformu birbirine bağlayabilirsiniz.Bunun için öncelikle WordPress sürümünüzün en az 4.9.1 ayrıca WooCommerce sürmünüzünde 3.2.4 olması gerekirken Woo Checkout Field Editor Pro 1.2.4’de sitenizde yüklü olmalı.

 

WordPress yönetici şifresi ile arayüze giriş yaptıktan sonra Rest servislerinin doğru şekilde çalışması için öncelikle ayarlar ana başlığı altındaki kalıcı bağlantılar sekmesinde genel ayarlarımızı gün ve isim olarak seçip değişiklikleri kaydediyoruz.

 

 

Sonrasında WooCommerce başlığı altındaki Ayarlar/Gelişmiş/Eski API sekmesinden Rest servislerini aktif hale getirip değişiklikleri kaydediyoruz.

 

 

Rest servislerini aktif hale getirdikten sonra Rest Apı sekmesinden anahtar ekle deyip API anahtarı oluştur butonu ile yeni bir anahtar oluşturuyoruz.

 

 

 

Oluşturduğumuz uygulamanın tüketici anahtarı ve tüketici gizli anahtarını kopyalayıp ardından bir fatura hesabımıza giriş yapıyoruz.

 

 

Hesaba giriş yaptıktan sonra Ayarlar/Mağaza Ayarları sekmesinden WooCommerce mağazasını düzenle diyoruz.

 

 

Açılan ekranda daha önce kopyaladığımız tüketici anahtarı ve tüketici gizli anahtarını uygun yerlere girip diğer bilgileride girip kaydet diyoruz.

 

 

Üstteki bilgileri de girdikten sonra entegrasyonumuz tamamlanıyor artık sitemize gelen siparişler Bir Fatura hesabımızda da görünecek ve burada faturalandırma işlemlerini yönetebileceğiz.

 

Yorum Yok

Yorum yapın